Kapat
Türkçe English

Gahl Sasson ile İlişkilerin Simyası

90,00 TL
İlişkilerin Simyası - Hayatınıza ilişki çekmek veya var olan ilişkinizin ahengi için mistik geleneklerden faydalanmak. Ruh eşleri nedir ve sevgilimin benim ruh ikizim olduğunu nasıl anlarım? Neden çoğu evlilikler Satürn Dönüşümüz sırasında olur? İlişkilerin mistik, enerjik ve astrolojik anlamları nelerdir? Havva ve Adem bizlere ilişkilerin saklı manaları hakkında neler öğretebilir? Dişi ve eril enerjilerimi nasıl dengelerim? Uyumlu burçlar hangileridir ve astrolojik uyumluluk nasıl çalışır? İçsel eril ve dişi yönlerim uyumlu mu yoksa bir çatışma içinde mi? Bunu nasıl bilebilirim? Bu eğlenceli ve keyifli çalışma, farklı mistik geleneklerden gelen ilişki tavsiyelerini hikaye anlatımları ve mitlerle birlikte sunar; hepsi ilişkileri mutlu kılmak üzere tasarlanmıştır. 22 Haziran Cumartesi 19:30
  Sepete Ekle
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • İlişkilerin Simyası - Hayatınıza ilişki çekmek veya var olan ilişkinizin ahengi için mistik geleneklerden faydalanmak.

   

  Ruh eşinizi mi arıyorsunuz? Veya karşılaştığınız ruh eşinizle ne yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? 

   

  Neden bir ilişkiye girebilmek adına her şeyi yaparız? Ve neden bir ilişkiye girdiğimizde onu sürdürülür kılmakta zorlanırız?

   

  İlişkiler nasıl aynı zamanda harika ve hayal kırıcı olabiliyor? Hem aydınlatıcı, hem kahredici olabiliyor? Sevgi ve nefreti içinde barındırıp, hem çekim hem de itim yaşatabiliyor? Neden bir ilişkiye sahip olmak çok zor ve bir ilişkiye sahip olmamak çok acı verici? 

   

  Bu seminerde Gahl Sasson hayatınıza doğru kişiyi çekmek ve içinde bulunduğunuz ilişkilerde ahengi sağlamanız için ihtiyacınız olan birkaç eksik anahtarı öğretiyor olacak.

   

  Budist Heart-Sutra, kabalistik metinler, Romanaya, Shakespeare, Pisagor ve psikoloji, Yunan tragedyası ve Hollywood filmlerinden alıntı mitler ve hikayelerin örneklemeleri ile birlikte Gahl Sasson şu soruların cevaplarına dokunuyor olacak;

   

  * Ruh eşi nedir, partnerimin benim ruh eşim olduğunu nasıl anlarım?

  * Havva ve Adem bizlere ilişkilerin saklı manaları hakkında neler öğretebilir? 

  * Dişi ve eril enerjilerimi nasıl dengelerim?

  * Uyumlu burçlar hangileridir ve astrolojik uyumluluk nasıl çalışır?

  * İçsel eril ve dişi yönlerim uyumlu mu yoksa bir çatışma içinde mi? Bunu nasıl bilebilirim? 

   

   

  Bu içgörüler neden çok önemli? 

   

  Gahl Sasson son 20 senedir binlerce bireye, iş ortağına ve çifte astroloji danışmanlığı vermiştir/ vermeye devam etmektedir. Gahl danışmanlık esnasında astroloji haritasında gördüklerini paylaştıktan sonra danışanlarına zorluklarının ne olduğunu sorar. Defalarca bu sorunun cevabı ilişki olarak gelmiştir; ilişki içinde olanlar partnerleri ile yaşadıkları çatışmalardan, ilişki içinde olmayanlar ise bir partner bulmanın zorluğundan bahsederler. Sürekli olarak bir zorluk olarak karşısına çıkan ilişki konusu Gahl’e şu soruyu sordurmuştur. İlişki içinde olanların ilişkilerinin devamlılığını zorlu kılan nedir? Ve, ilişki içinde olmayanları onu bulmak için bu kadar zorlayan nedir? 

  Bu seminer bu paradoksal soruya hayat değiştirici bir açı kazandırır. 

  Bu seminerde ilişkilerinizi reforme etmek için pratik yöntemlerle tanışmanın yanında bu eğlenceli egzersizlerle birlikte dişi ve eril yönlerinizi de dengelemeyi öğreneceksiniz. Seminer esnasında Gahl çekim ve çatışmalar konusunda özel sorularınızı da cevaplıyor olacak. 

   

  Artık kalp acısı, üzüntü ve çatışmaları bitirmenin zamanı gelmedi mi?  Hep istediğiniz sevgi dolu, tatmin edici ilişkiyi yaşamak için eksik olan anahtarı öğrenmek için Gahl’e katılın. 

  Bu eğlenceli ve keyifli çalışma, farklı mistik geleneklerden gelen ilişki tavsiyelerini hikaye anlatımları ve mitlerle birlikte sunar; hepsi ilişkileri mutlu kılmak üzere tasarlanmıştır.

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  90,00 TL
  90,00 TL
  2
  46,35 TL
  92,70 TL
  3
  31,20 TL
  93,60 TL

  Garanti Kredi Kartlarıı

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Butik Global © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır