Kapat
Türkçe English

Ayşe Tekbaş ile Human Design ve Transitler - Transitler Tuvali Nasıl Şekillendiriyor?

5.300,00 TL
30 Nisan - 4 Haziran Pazar Günleri 09:00 - 10:30 arası
  Sepete Ekle
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Transitler Tuvali Nasıl Şekillendiriyor?

  Ra'nın başlattığı %20 Projektör ve Reflektör İndirimi bu atölye için geçerlidir. Projektör olduğunuzun teyidi için doğum bilginizi lütfen bizimle paylaşın.

  Nötrinolar, doğum anında bize temel özelliklerimizi verir. Tipimiz, tanımlı merkezlerimiz, Otoritemiz, Stratejimiz, Algı yapımız, Öz ve Öz Olmayan özelliklerimiz ve daha pek çok bizi biz yapan şey nötrino etkisiyle ortaya çıkar. Peki, nötrinoların bunların dışında ne gibi etkileri nelerdir?

  Transit adını verdiğimiz bu etki grubunu gözlemlemek Öz'de oldukça keyifli bir süreçtir. Aslında Transitler, pek çoğumuz için "Bu Ben Değilim" bakış açısıyla ele alınması gereken koşullandırıcı programdır. Sistemimizle etkileşiminde ortaya çıkan dinamikleri Zihin Mekanizması benim diye sahiplenme eğilimindedir. Bu da Öz Olmayan'ı kolayca tetikler. Yani transit programı çok ciddi Öz Olmayan tetikleyicisidir.

  Bir Manifestör, Jeneratör ve Projektör için Transit Programına kendisini kaptırmadan yaşayabilmek bir gerekliliktir. Eğer Özde kalmak istiyorlarsa. Transit programı her zaman Strateji ve Otorite ile ele alınmalıdır. Ancak o zaman onunla etkileşimimiz "Doğru" bir şekilde gerçekleşebilir.

  Reflektör için ise Transitler yaşam kaynağıdır. Onlar Transitlerin yaşayan örneği olarak isimlendirilir. Bu sebeple de gün be gün transit programının kendilerini nasıl etkilediğini, enerjilerine ne tür özellikler eklediğini anlayabilmeleri için Transit Programı'nın işleyişini anlamaları önemlidir. Ne de olsa nötrino programı ile derinden bağlantılı bir tiptir.

  Bu atölye boyunca, transit programının neler getirdiğini ve katılımcıların tasarımlarıyla nasıl bir etkileşim içinde olduklarını gözlemlemeye odaklanacağız.

  Bu kurgunun nasıl işlediğini gözlemleyebilme yeteneğimizi geliştirmeye çalışacağız.

  Ön Koşul: IHDS sertifikalı Rehber tarafından düzenlenmiş Dizaynı Yaşa - Temel Seviye 1 katılımı veya IHDS sertifikalı Analist tarafından Temel Analiz yapılmış olması

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  5.300,00 TL
  5.300,00 TL
  2
  2.729,50 TL
  5.459,00 TL
  3
  1.837,33 TL
  5.512,00 TL
  4
  1.391,25 TL
  5.565,00 TL

  Garanti Kredi Kartları

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Butik Global © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

DESTEK