Kapat
Türkçe English
Whatsapp

Online Seminer Platformu Nedir?


 

 

Online Seminer Platformu (Sanal Sınıf) katılacağınız online atölyelerimizde kullanacağınız sanal mekandır.

 

Online Seminer Platformu (Sanal Sınıf) internet tarayıcı programınızı kullanarak farklı mekanlardaki kişilerle eş zamanlı bir araya gelmenize olanak sağlar. Bu platform aynı zamanda uzaktan eğitim platformu olarakta bilinir. 

 

Online Seminer Platformu (Sanal Sınıf) katılacağınız online atölyelerde bilgisayar ekranı üzerinden internet ortamında ses ve görüntü paylaşmanıza olanak sağlar. 

 

Sadece internet bağlantısı ve gezgininizin desteği ile tek bir tuş kullanarak online (sanal) sınıflarımıza katılabilir, uzaktan eğitimiden faydalanabilirsiniz.

 

Online Seminer Platformu (Sanal Sınıf) sesli ve videolu interaktif görüşmeye, ekran paylaşımına, anlık yazışmalara olanak sağlayarak katılmak istediğiniz atölyeleri ev/ofis ortamınıza ulaştırır.  

 

Online Seminer Platformunda (Sanal Sınıf) atölyeleri kaçıranlar için yapılan video kayıtlarından atölyeleri tekrar izleme şansı bulunur. 

 

Kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra, kayıt olduğunuz atölyenin Online Seminer Platformu (Sanal Sınıf) katılım linki sizlere email yolu ile ulaştırılacaktır. 

 

Herhangi bir sorunuz olduğu taktirde bizlere [email protected] adresinden veya hafta arası çalışma saatlerinde 0 212 612 05 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Butik Global © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

E-posta Destek