Kapat
Türkçe English
Whatsapp

Gizlilik ve Kullanım Şartları


GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Istisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği bizim için önem taşıyor.

 

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz www.butikglobal.com tarafından korunmaktadır. www.butikglobal.com üye bilgilerini yeni atölyeler hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere saklar. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Atölye satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileri www.butikglobal.com tarafından saklanmamaktadır. Ödeme kuruluşu altyapısı ile direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır.

 

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. www.butikglobal.com hiçbir suretle telefonda yada mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir.

 

Online platformumuzda www.butikglobal.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

 

www.butikglobal.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında www.butikglobal.com’a sormak istediğiniz soru olursa her zaman [email protected] e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Butik Global © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Mail Destek