Kapat
Türkçe English

Müge Özkorkut ile Beş Çayı Sohbetleri

0,00 TL
İstiyorum ki küçük bir grupla hangi zaman katılmak isteyenler için  uygunsa günün o saatinde bu başlıklarla buluşalım , yaşadıklarımız bir sohbet havasında paylaşalım. Ve bunu her hafta düzenli yapalım Gün: 4 Mayıs 2020'den itibaren her Pazartesi Saat: 17:00 - 18:30 Ücretsiz

Etkinliğimize kayıt olabilmek için sitemize üye olarak giriş sağlamanız gerekmektedir.

 • İstiyorum ki küçük bir grupla hangi zaman katılmak isteyenler için  uygunsa günün o saatinde bu başlıklarla buluşalım , yaşadıklarımız bir sohbet havasında paylaşalım. Ve bunu her hafta düzenli yapalım evet belirli uzmanlıklarım var ve bunları seve hizmete sunmaya da hazırım ama hepimizin ilk kez geçtiği bu süreçte  sadece belirli bir konunun uzmanı ve sanki onun dışında kalanı gibi bir yerden konuşmayayım. Bildiklerimi paylaşayım , sizin bildiklerinizden öğreneyim. Günlük yaptıklarımızı, yeni farkettiklerimizi , bizi sıkan üzen konuları , güldüren geliştiren veya heyecanlandıran şeyleri de kalbimizi açarak paylaşalım. Birbirimizin deneyimlerinden öğrenelim, beraber ve birbirimizi destekleyerek  bu süreci yalnız olmadığımızı bilerek geçirelim.

  Bir webinar çılgınlığıdır gidiyor ama benimde herkes gibi diğerlerinin deneyimlerinden öğrenmeye , iletişim ve kalbin cömertliğinden kaynaklanan bilgeliği duymaya en az sizler kadar ihtiyacım var , bende birçok şeyi bilmiyorum ama bildiklerimin beni nasıl rahatlattığını paylaşmaya , iyi ve kötüde , kendimle dalga geçmeyi de unutmadan insan hallerimi anlatmaya  ve hatta  bazen rahatlamadığımda diğerinin dostane sesine , veya içten bir cesaretlendirmesine çokta uzak olmadığını hissetmeye ihtiyacım var ..

  Hadi gelin insanlığımız konuşsun.. Çay , kahve veya şarap bahane ..candan paylaşımlar , birimizin bilmediğini diğerinden öğrenmek en büyük hediye..

  10 kişilik bir grupla her pazartesi 5 ‘te konuşacağımız konuları da beraber belirleyeceğimiz  bu sohbetlerde  birbirimizin varlığından destek alalım.

  Benim uzmanlık alanımla ilgili desteğe ihtiyaç duyanlarla ise önceden ayarlayarak birebir  seans yapabiliriz. Bunun için uzmanlık alanlarım ektedir.

  Sevgi ve dostlukla,

  m.

   

  MÜGE AKYÜZ ÖZKORKUT

  İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu.Profesyonel hayatında İnsan Kaynakları alanında yönetici ve danışman olarak çalıştı ve halen  şirketlere  İnsan Kaynakları Danışmanlığı yapmakta.2005 yılında İskoçya’daki Findhorn Vakfının verdiği Transformation Game (Dönüşüm Oyunu’nun) Sertifikalı Kolaylaştırıcısı ve yine  Dönüşüm Oyununun şirketler için yapılandırılmış “Frameworks For Coaching” (Koçluk için Çerçeve ) adlı versiyonunun Sertifikalı Eğitmeni oldu.Ve 14  yılda bu konuda çok sayıda bireysel ve grup çalışmaları yaptı.

  Kendisi Core Fear (Temel Korku) ve Re-balancing (Yeniden Dengeleme) çalışmalarının da eğitmenidir.Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsünde,  4 senelik Aile, Sistem ve Organizasyon  dizimleri eğitimini tamamlamış ve akredite olmuştur.Aynı şekilde  Şirketlere ( Aile şirketleri ağırlıklı ) yönelik Organizasyon Dizimleri yapmaktadır .

  Ayrıca  kurumlara ve bireylere yönelik bir koçluk oyunu olan Points of You eğitimlerini almış ve ihtiyaçlar doğrultusunda bireyler ve takımlarla çalışmaktadır.

  IZI LLC organizasyonunda Ho’oponopono eğitmeni olarak yurtiçi ve yurtdışında organize edilen eğitimlere her sene katılmaktadır.

  Business Ho’oponopono ve Health Ho’oponopono eğitmenlerinin koordinatörlüğü ve eğitmenliği faaliyetlerini türkiye’de devam ettirmektedir.

  Uzmanlık alanını bilinçaltı, kartlar ve iç çocukla çalışmak üzere  yoğunlaştırmıştır .

  Prisma, Rainbow, Arrow, Labirent, Kendi Kendine Hipnoz,  Psişik Yetenekleri Geliştirme, Beden Psikoterapisi, Aile Dizimi, Re-member & Wings, Art of Living, No Mind, Merkaba, Diamond Breath, Non-Violent Communication, Ho’oponopono (Health & Business), Core Fear, Z Point, Rebalancing, Transformation Game, Frameworks For Coaching , Shakti  ,God & Shakti  , Transformation intensive , Womb Conciousness ve  Cem Şen Eğitimleri kendisinin şu ana  kadar kişisel gelişim alanında katıldığı diğer çalışmalardır..

   

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  0,00 TL
  0,00 TL
  2
  0,00 TL
  0,00 TL
  3
  0,00 TL
  0,00 TL
  4
  0,00 TL
  0,00 TL

  Garanti Kredi Kartlarıı

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Butik Global © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır