Kapat
Türkçe English
Whatsapp

Human Design'ın Başucu Kitabı

360,00 TL
Hayatınızın En Sıra Dışı Yolculuğuna Çıkmaya Hazır mısınız? Çağımızın devrim niteliğindeki yeni aracı! Her seferde bir kişinin dönüşümünü sağlayan benzersiz bir katalizör Kim olduğunuzu ve kim olmadığınızı anlayın. Kendiniz olarak doğru kararlar verin. Sürekli değişen dünyada başarıyla yönünüzü bulun. Eşsiz yaşam amacınızın doğallıkla ortaya çıkmasına izin verin. Özgün ilişkinin gerçek dinamiklerini keşfedin. Çocuklar için onları güçlendirecek bir ortam yaratın.
  Sepete Ekle
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Hayatınızın En Sıra Dışı Yolculuğuna Çıkmaya Hazır mısınız?

  Çağımızın devrim niteliğindeki yeni aracı!

  Her seferde bir kişinin dönüşümünü sağlayan benzersiz bir katalizör

  Kim olduğunuzu ve kim olmadığınızı anlayın. Kendiniz olarak doğru kararlar verin. Sürekli değişen dünyada başarıyla yönünüzü bulun. Eşsiz yaşam amacınızın doğallıkla ortaya çıkmasına izin verin. Özgün ilişkinin gerçek dinamiklerini keşfedin. Çocuklar için onları güçlendirecek bir ortam yaratın.

   

  “Sonunda büyük bir zevkle ‘İşte burada’ diyebiliyorum. Bu kitap, Human Design Sistemi’nin kapsamlı ve yetkili tanımını ve formülünü arayan herkes için. Bu cilt, adım adım bilginin temelinden, kim olduğumuzun ve kendimiz olarak hayatı nasıl karşılayabileceğimizin ince nüanslarına kadar sürecin işleyişini sergilemektedir. Sistemin kurucusu Ra Uru Hu ile ilk öğrencisinin aktif işbirliğiyle yayınlanan tek çalışma. Kesinlikle öneririm.”

  – J.R. Richmond, Sedona, Arizona, ABD, IHDS Genel Sekreteri ve Başkanı

   

  “Human Design beni eğilimlerim hakkında yoğun içgörülerle kutsadı. Bana, özellikle kararlarımı almak ve rotamı belirlemek için en uygun yaklaşımın farkındalığı olmak üzere birçok yetenek kazandırdı. Gerçekten kişisel uyanışa adanmış kişileri kendilerini Human Design’ın vereceği muhteşem armağanlara açmaya davet ediyorum.”

  – Dr. Roger Teel, Lakewood, Colorado, ABD

   

  “Size kendi Kullanım Kılavuzunuz verilse ne yaparsınız? Onu okur musunuz? Verdiği bilgileri hayatınızı değiştirmek için kullanır mısınız? Yoksa komodininizin üstünde açılmadan kalır mı? Human Design Sistemi böyle bir Kullanım Kılavuzudur. Bu bir inanç sistemi değildir – bu nedenle inanacak bir şey yoktur. Bu somut bir harita ve kendinizi görebileceğiniz mantıksal bir yöntemdir. Bu kitapta açığa vurulan basit teknikleri deneyerek, hayatı kendiniz gibi, özgün olarak yaşamanın yolunu açarsınız. Daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir şekilde topraklanmaya başlarsınız. Bu, genlerinizin işleyiş mekaniğine dayanan hücresel bir dönüşümün başlangıcıdır. Bu, olduğunuz

  kişiyi değiştirmek değil, aslında her zaman kim olduğunuzu anlamanızla ilgilidir.”

  – Marry Ann Winiger, Analist ve Öğretmen, Charlton, Virginia

   

  Yazarlar Hakkında:

  Ra Uru Hu - HUMAN DESIGN Sistemi’nin Kurucusu, Elçisi ve Öğretmeni

  Robert Allan Krakower adıyla doğan Ra Uru Hu, Kanada’nın Montreal kentinde yaşayan kültürlü, varlıklı bir ailenin dördüncü çocuğuydu. Etrafı sanatla çevriliydi; o da besteci ve müzisyen olarak müzik aracılığıyla kendini ifade etmeyi öğrendi. Bu hobisini ölümüne kadar sürdürdü. Sir George Williams Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun oldu, ancak kariyer yolu onu reklam yöneticisi, dergi yayıncısı ve medya yapımcısı olarak iş dünyasına yönlendirdi.

  1983’te bir sabah, ailesinden ve hızlı tempolu iş hayatından –bildiği yaşamdan– uzaklaştı ve “ortadan kayboldu”. Birkaç ay sonra kendisini Akdeniz’de, İspanya’nın doğu kıyısındaki ılıman ve güzel ada Ibiza’da buldu. Onun taktığı adla bu “Cennet”, Ra Uru Hu olarak “gerçek” hayatının başladığı yerdi.

  3 Ocak 1987 akşamı “Ses” ile karşılaştı. Korkutucu bir deneyimdi. Ses, “Çalışmaya hazır mısın?” diye sordu. Akabinde sekiz gün ve sekiz gece boyunca çalıştı ve bugün Human Design Sistemi olarak bilinen sistemi detaylandırdı. Ra, bu karşılaşmadan varlığın doğası, evren ve işlerin yürüyüşü hakkındaki varsayımlarının ne kadar kör ve cahilce olduğunu gösteren bir eğitim, bir uyanış olarak bahseder.

  Ra, kendisini, şimdi mirası olan Human Design Sistemi’nin elçisi olarak kabul etti ve “karşılaşmadan” itibaren hayatını Farklılaşma Bilimi’ni dünyaya yaymaya adadı. Karısı, üç çocuğu ve torunu ile birlikte öğretmenlik yapmaktan, müzik yapmaktan, bahçe ile uğraşmaktan keyif aldığı Ibiza’da yaşadı ve çalıştı.

  Ra’nın sıklıkla söylediği gibi: “Sana söylediğim hiçbir şeye inanma, kendin için deney yap.” Bugün, dünyanın dört bir yanında Human Design Sistemi ile çalışan ve yaşamın işleyişinin mekaniğini doğru bir şekilde ortaya koyduğunu tespit eden binlerce insan bulunmakta.

  Ra, 12 Mart 2011 günü sabah 5.40’ta, 63. doğum gününe bir aydan az süre kala evinde vefat etti.

   

  Lynda Bunnell - Uluslararası HUMAN DESIGN Okulu Direktörü ve Öğretmeni

  Lynda Bunnell Uluslararası Human Design Okulu Direktörü’dür. 1999’dan beri Ra Uru Hu ile yakın çalışmalarda bulunan Lynda, 2003 yılında Ra tarafından yeniden yapılandırılan eğitim programı kapsamında ilk analist eğitimi de dahil olmak üzere dünya çapında Human Design analistleri ve öğretmenleri yetiştirmeye

  başlayan ilk kişilerden biriydi. 2005 yılında, Lynda ve Ra, dünyanın her yerinden öğrencilerin bir araya gelip çalışabilecekleri sanal bir alan yaratarak Human Design’ı çevrimiçi olarak öğreten ilk kişiler oldular. Lynda, 2006’da Ra’nın isteği üzerine Dizaynı Yaşa Kılavuzu eğitim programını yeniden başlattı. Lynda bugün çevrimiçi eğitim programlarında kullanılan eğitim yöntemlerinin ve modellerinin çoğuna öncülük etmiştir ve Dizaynı Yaşa kitaplarının öğrenci ve öğretmen baskılarının yazarıdır. Ra, 2006 yılında Lynda’dan Uluslararası Human Design Okulu’nun Dekanı olmasını istedi ve 2010 yılının Haziran ayında, eğitim programlarına ve Human Design Sistemi içindeki küresel eğitim standartlarını koruyacağına güvenerek okulu tamamen ona devretti. Lynda, Human Design’ı dünyaya yayma konusunda ateşli bir öncüdür. Tüm dünyada öğrenci ve profesyonellerden

  oluşan topluluğu desteklemek ve genişletmek için tam zamanlı çalışmaktadır ve kendisini Ra tarafından öğretildiği gibi Human Design Sistemi’ni korumaya adamıştır. “Ra ile çalıştığım 12 yıl boyunca neredeyse her gün Human Design Sistemi bilgisinin detayları ve onun vizyonuyla ilgili yazışmalar yaptık; bu, bana Ra’nın özel öğrencisi olarak engin bilgiler kazandırdı. Bana, verdiği bilginin orijinalliğini korumanın ne kadar önemli

  olduğunu öğretti ve Human Design Sistemi ile ilgili hayallerini, isteklerini ve vizyonunu emanet etti. Bu süreçte hayatımı ve çevremdeki dünyayı görme biçimimi dönüştürdü. Ra, kullanabilecek herkese bilgiyi aktarabilmem için gerekli araçları sindire sindire bana anlattı. Bunun için sonsuza dek minnettarım.”

  Lynda’nın geçmişi otuz yıldan uzun başarılı bir iş yaşamı ve düşünsel ve metafizik çalışmalar için yoğun bir tutku içeriyor. Güney California’da büyüdü ve hâlâ orada yaşıyor; iki çocuğu ve dört torunu var.

  * Fiyata kargo ücreti dahildir. 

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  360,00 TL
  360,00 TL
  2
  185,40 TL
  370,80 TL
  3
  124,80 TL
  374,40 TL
  4
  94,50 TL
  378,00 TL

  Garanti Kredi Kartları

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Butik Global © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Mail Destek